Nově jsme skialpy zařadily do nabídky naší půjčovny – více info najdete zde.

Nové modely skialpových lyží Blizzard Zero G na zimu 20/21🎿
Blizzard vedle lyží na sjezdovky vyrábí také výborné skialpové lyže? Patří k vůbec nejlehčím ve své kategorii! Filosofie řady Zero G je, že na lyžích (i v botech) se musí nejen lehce a rychle stoupat na kopec, ale hlavně sjezd dolů musí být špičkovým zážitkem.

Kompletní nabídku naleznete na našem eshopu.

Nízkou hmotnost a zároveň i vysokou tuhost lyží zajišťuje technologie Carbon Drive. Obsahuje ultralehké dřevěné jádro z paulownie a vrstvu 3D karbonových vláken. V oblasti pod vázáním je titanálový plech pro tutové ukotvení vázání a zpevnění lyže.

Stoupací pásy Blizzard

K lyžím z řady Zero G je možné pořídit originální, oříznuté pasy, které pro Blizzard vyrábí Pomoca. Konkrétně jsou to pásy Pomoca Race Pro.

Konkrétní příklad: Blizzard Zero G 95 185cm, pásy Blizzard(Pomoca), vázání ATK Raider 12

Hmotnost jedné lyže 185cm dlouhé s vázáním a pásem je 2050g 

Na obrázku člen našeho Wiki týmu Hugo na lyžích Blizzard Zero G s vázáním ATK a botama Tecnica Zero G Tour Pro. Snažíme se vše testovat na vlastní kůži.

Kompletní nabídku naleznete na našem eshopu.

TECNICA ZERO G

Řadu lyží Zero G doplňují špičkové skialpové boty Tecnica Zero G, které vynikají svou lehkostí, funkčností a také tvrdostí skeletu(flex 105 až 130). Další výhodou pro sportovního lyžaře je sklon komínu boty, který je pouze 12 – 13 stupňů jako u sportovních/závodních lyžařských bot. Skelet bot Zero G je možné tepelně vytvarovat na mírů Vašich nohou.

Tecnica Zero G tour PRO

Flex: 130, hmotnost: 1320g (265MP), Materiál: Grilamid, Carbon

Dámské Tecnica Zero G tour

Flex: 105, hmotnost: 1500g (265MP), materiál: PU

Ve Wiki Vám moc rádi poradíme s výběrem toho správného skialpového vybavení.

Kompletní nabídku naleznete na našem eshopu.