Kamenná prodejna Wiki Vám nabízí prodej sportovních potřeb za internetové ceny. Při zakoupení  lyží s vázáním Vám provedeme odbornou montáž a seřízení vázání zdarma a zároveň získáte poukaz na jedno broušení lyží (v ceně 400,-)zdarma. S výběrem Vám ochotně pomůže odborný personál.Nabízené modely lyží si můžete také zapůjčit a vyzkoušet v našem testovacím centru. Rozhodnete-li se poté ke koupi, bude Vám jednodenní půjčovné odečteno od nákupní ceny lyží.

V naší nabídce najdete lyžařské komplety Blizzard a lyžařské doplňky jako jsou sjezdové boty Tecnica, sjezdové hole Leki, vaky na lyže a boty, přilby Smith,  lyžařské brýle Smith a Relax,  chrániče páteře Komperdel a Relax, vosky běžecké a sjezdové Swix, brousky Swix, sušáky do bot, rukavice nebo čepice.

Dokonale padnoucí lyžařské boty

Při prodeji lyžařských bot se Vám bude vždy věnovat náš proškolený specialista na bootfitting, který pro Vás vybere tu správnou botu nejen podle výkonnosti, ale také tvaru Vaší nohy. V případě potřeby upravíme boty na míru. Za úpravu bot při prodeji u nás neplatíte.

Nekupujte zajíce(lyže) v pytli

Také při výběru lyží se Vám budeme snažit maximálně poradit a vybrat ty správné lyže. Ve Wiki máte možnost si lyže před koupí nejen osahat, ale také se na nich svézt. Jsme největší testovací centrum lyží Blizzard v ČR, které čítá cca. 70 párů téměř všech modelů a délek.

Prodejna sportovních potřeb Wiki sídlí na adrese Škrovád 73, Slatiňany.

Kompletní nabídku vybavení najdete na našem eshopu.

Blizzard Zero G to je skialpování bez kompromisů

Nové modely skialpových lyží Blizzard Zero G na zimu 18/19🎿
Blizzard vedle lyží na sjezdovky vyrábí také výborné skialpové lyže? Patří k vůbec nejlehčím ve své kategorii! Filosofie řady Zero G je, že na lyžích (i v botech) se musí nejen lehce a rychle stoupat na kopec, ale hlavně sjezd dolů musí být špičkovým zážitkem. Více informací o skialpovém vybavení Blizzard a Tecnica.

Na obrázku člen našeho Wiki týmu Hugo na lyžích Blizzard Zero G s vázáním ATK a botama Tecnica Zero G Tour Pro. Snažíme se vše testovat na vlastní kůži.