Kamenná prodejna Wiki Vám nabízí prodej sportovních potřeb za internetové ceny. Při zakoupení  lyží s vázáním Vám provedeme odbornou montáž a seřízení vázání zdarma a zároveň získáte poukaz na jedno broušení lyží (v ceně 400,-)zdarma. S výběrem Vám ochotně pomůže odborný personál.Nabízené modely lyží si můžete také zapůjčit a vyzkoušet v našem testovacím centru. Rozhodnete-li se poté ke koupi, bude Vám jednodenní půjčovné odečteno od nákupní ceny lyží.

V naší nabídce najdete lyžařské komplety Blizzard a lyžařské doplňky jako jsou sjezdové boty Tecnica, sjezdové hole, vaky na lyže a boty, přilby Smith,  lyžařské brýle Smith a Relax,  chrániče páteře Komperdel a Relax, vosky běžecké a sjezdové Swix, brousky Swix, sušáky do bot, rukavice nebo čepice.

Prodejna sportovních potřeb Wiki sídlí na adrese Škrovád 73, Slatiňany.

Kompletní nabídku vybavení najdete na našem eshopu.

Blizzard Zero G to je skialpování bez kompromisů

Nové modely skialpových lyží Blizzard Zero G na zimu 18/19🎿
Blizzard vedle lyží na sjezdovky vyrábí také výborné skialpové lyže? Patří k vůbec nejlehčím ve své kategorii! Filosofie řady Zero G je, že na lyžích (i v botech) se musí nejen lehce a rychle stoupat na kopec, ale hlavně sjezd dolů musí být špičkovým zážitkem. Více informací o skialpovém vybavení Blizzard a Tecnica.

Na obrázku člen našeho Wiki týmu Hugo na lyžích Blizzard Zero G s vázáním ATK a botama Tecnica Zero G Tour Pro. Snažíme se vše testovat na vlastní kůži.