Servis v provozu – brousíme do druhého dne

Provádíme kompletní odborný servis a opravy snowboardů. Broušení hran a skluznice, opravy skluznice, voskování, vázaní – montáže, demontáže. Naši odborníci jsou ve většině případů schopni opravit i velmi závažná poškození jako jsou např. rozlepené snowboardy, vytržené hrany.

Své snowboardy můžete také odevzdat na servis do našich sběren v Pardubicích a Chrudimi, kde je budete mít nejdéle do tří dnů hotové.
Cena servisu je vyšší o 49 Kč za pár.

Zajímá vás jakou procedurou projde vaše prkno v našem servisu? Servis snowboardu je prováděn na špičkovém stroji od firmy Wintersteiger. Prohlédněte si postup při broušení snowboardů ve Wiki.

Servisní údržbou by měl vás snowboard projít před zimní sezónou, po týdnu stráveném na horách a neméně důležitý je servis na konci zimní sezóny.

Snowboardy se přijímají na servis bez vázání! V opačném případě příplatek 100 Kč.

Brousíme na nejmodernější technologii

Servis snowboardů: ceník
Služba Cena
MALÝ SERVIS SNOWBOARDŮ TOP (broušení skluznice na brusném papíru, strukturování skluznice na kameni, broušení hran na keramickém disku, voskování za horka, leštění) 500,−
VELKÝ SERVIS SNOWBOARDŮ TOP (vyvaření skluznice, broušení skluznice na brusném papíru, strukturování skluznice na kameni, broušení hran na keramickém disku, voskování za horka, leštění) 700-950,-
MALÝ SERVIS SNOWBOARDŮ TOP NA POČKÁNÍ po předchozí dohodě(20-25min) 650,−
Základní servisní práce
Služba Cena
Montáž snowboardového vázání 250,−
Přemontáž 50 až 100,−
Vysazení skluznice (každých započatých 7 cm) 250,−
Voskování za horka samostatně 90,−
Demontáž vázání 50 až 100,−
Čištění skluznic  70,−
Rozlepy skluznic (dle rozsahu) 80 až 300,−