Jestliže Vás nepříjemně tlačí sjezdové boty, pomůžeme Vám. Provádíme tepelné tvarování skeletů bot. Po zjištění přesného bodu, kde problém vzniká, jsme schopni toto místo upravit tak, aby lépe vyhovovalo tvaru Vaší nohy. Díky tomu zamezíme příčině vzniku bolesti z nepřiměřeného tlaku v tomto místě. Tvarujeme boty starší i nové. Díky tvarování skeletů bot si nemusíte kupovat větší boty jen proto, aby Vás v místě Vašeho problému netlačily.

Brousíme na nejmodernější technologii

Tvarování skeletů bot: ceník
Služba Cena
Tvarování skeletu jedné boty 380,−

Stroj na tvarování skeletů lyžařských bot.

Zkušenosti zákazníků

————————————————

V botě mě tlačil kotník. Po vytlačení  je všecko ok a můžu si užívat celodenní lyžovačku.

Díky Petr D.

————————————————————————————————

Dobrý den,
omlouvám, že píšu až tak pozdě. Slíbil jsem vám zprávu, jak dopadla úprava (byl jsem u vás 24.1., myslím).  Povedlo se vám to perfektně, bota už netlačí. Takže moc děkuji.
S pozdravem  Jiří K.
————————————————————————————————

Dobry den,

Ja jsem ten, co jste mu tvarovali lyzarske boty 28.3. (sede Technicy) a porad mu to nesedelo. Nakonec se to ale povedlo, byli jsme na 4 denni lyzovacce v Alpach a a vydrzel jsem v nich cele 4 dny bez toho, ze bych mel potrebu si je sundat. Abych ale byl presny, citil jsem, ze kloub se dotyka boty, ale nedelalo to vetsi problemy. Mel jsem obavu, aby se to lyzovanim nezhorsovalo, coz se nastesti nestalo. Je fakt, ze ten kloub je o neco vetsi nez na prave noze. To zvetseni vsak pravdepodobne nastalo tim, ze me boty tlacily celou letosni sezonu a kazdou lyzovackou porad vic.

Dekuji za opravu a srdecne zdravim.

RNDr. Bohdan L.

————————————————————————————————

Dobrý den,
píšu Vám kvůli vytlačení bot. Je to paráda boty už vůbec netlačí. Moc děkuji.
S pozdravem  Michal O.
————————————————————————————————

 

Své komentáře nám prosím pište na email info@wiki.cz