Dnes zavřeno otevírací doba
Škrovád 73, Slatiňany kudy k nám
Online rezervace

Prodejna

 

V naší nabídce najdete lyžařské komplety Blizzard a lyžařské doplňky jako jsou sjezdové boty Tecnica, sjezdové hole Leki, vaky na lyže a boty, přilby Smith,  lyžařské brýle Smith a Relax,  chrániče páteře Komperdel a Relax, vosky běžecké a sjezdové Swix, brousky Swix, sušáky do bot, rukavice nebo čepice.

 

Dokonale padnoucí lyžařské boty

Při prodeji lyžařských bot se Vám bude vždy věnovat náš proškolený specialista na bootfitting, který pro Vás vybere tu správnou botu nejen podle výkonnosti, ale také tvaru Vaší nohy. V případě potřeby upravíme boty na míru. Za úpravu bot při prodeji u nás neplatíte.

 

Nekupujte zajíce(lyže) v pytli

Také při výběru lyží se Vám budeme snažit maximálně poradit a vybrat ty správné lyže. Ve Wiki máte možnost si lyže před koupí nejen osahat, ale také se na nich svézt. Jsme největší testovací centrum lyží Blizzard v ČR, které čítá cca. 70 párů téměř všech modelů a délek.

 

Blizzard Zero G to je skialpování bez kompromisů

Blizzard vedle lyží na sjezdovky vyrábí také výborné skialpové lyže? Patří k vůbec nejlehčím ve své kategorii! Filosofie řady Zero G je, že na lyžích (i v botech) se musí nejen lehce a rychle stoupat na kopec, ale hlavně sjezd dolů musí být špičkovým zážitkem.

 

Kompletní nabídku naší prodejny najdete na našem internetovém obchodě