16:00 - 19:00 otevírací doba
Škrovád 73, Slatiňany kudy k nám
Online rezervace

Půjčovna běžek

Půjčujeme klasické běžecké lyže, běžky Fischer Twin skin a další vybavení

Ceník

1 den 2 den 3 a více dnů
Lyže bežecké: vázání Rottefella 210 Kč 170 Kč 120 Kč
Set běžky + boty + hole - Běžky standard 180 Kč 130 Kč 110 Kč
Běžky Fischer 400 Kč 280 Kč 200 Kč
Set běžky + boty + hole - Běžky Fischer Twinskin 270 Kč 200 Kč 160 Kč
Boty bežecké: vázání Rottefella 100 Kč 75 Kč 60 Kč
Hole běžecké 20 Kč 20 Kč 20 Kč

Kauce za jeden pár běžeckých lyží Fischer je 1000 Kč. Kauci vybíráme pouze v hotovosti při vyzvednutí vybavení! Jedná se o kauci na poškození lyží způsobené nevhodným používáním.

 


Fischer twin skin performance

TWIN SKIN PERFORMANCE je ideální pro sportovně rekreační využití, bez mazání poskytuje pevný odraz, plynulý skluz a disponuje skvělou stabilitou.

Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice, zaručují pevný odraz a plynulý skluz. Pásy z mohéru se obzvláště na tvrdých nebo ledovatých tratích postarají o nekompromisní odraz. Díky jedinečné teflonové vrchní vrstvě je maximálně redukována nasákavost a následné namrzání pásů.

Součástí lyží je integrovaná deska IFP pro snadnou montáž vázání bez vrtání do lyží. Lyže jsou v setu s vázáním CONTROL STEP-IN IFP (kompatibilní s botami s podrážkami Turnamic a NNN).

Hlavní složku jádra AIR CHANNEL BASALITE tvoří pláty z extrémně lehkých dřevin protkané vyfrézovanými vzduchovými kanálky. Charakteristické je také obsahem lehkých bazaltových vláken, které dolaďují torzní vlastnosti lyží. Výhodou bazaltových vláken je také relativní stálost jejich vlastností při různých teplotách.

Model s kombinovanou skluznicí SINTEC/TWIN SKIN, základ tvoří univerzální SINTEC, uprostřed se nachází dva mírně asymetricky vsazené mohérové (mohér mix) stoupací pásy.

Sidecut: 41-44-44

Váha: 1360 g/197 cm

 

TECHNOLOGIE

AIR CHANNEL BASALITE

Dřevěné jádro se skelným vláknem s vyfrézovanými vzduchovými kanály pro úsporu hmotnosti až 250 g oproti čistě dřevěným jádrům. S vlákny z vulkanického bazaltu o dalších 40 g lehčí.

 

SPEED GRINDING

Nové univerzální zabroušení kamenem zaručuje ty nejlepší kluzné vlastnosti za všech sněhových podmínek.

 

EFFICIENT FORWARD

Díky revoluční kompozici osvědčených materiálů se výrazně zvyšuje elasticita lyží: chyby odpouštějící odraz a ničím neohraničený požitek z běhu na lyžích zaručen.

 

POWER LAYER

0.2 mm tenký, extrémně lehký, celoplošný laminát z přírodního vlákna a pryskyřice přináší citelné snížení hmotnosti lyže.

 

TWIN SKIN

Fischer Twin Skin

Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice, vedou k pružnému a harmonickému skluzu. Pásy z mohéru se obzvláště v tvrdých nebo ledovatých podmínkách starají o bezpečný odraz.