16:00 - 17:00 otevírací doba
Škrovád 73, Slatiňany kudy k nám
Online rezervace

Tvarování bot

Nesedí Vám sjezdové boty nebo skialpové boty? Pomůžeme Vám. Provádíme kompletní servis v oblasti tvarování lyžařských bot všech výrobců. Úpravě bot na míru zákazníkovi se věnujeme už více jak 10 let.

Tepelné tvarování skeletů lyžařských/skialpových bot – jsme schopni vytvarovat skelet v daném místě i o více než 10 milimetrů. Používáme stroje Ultracam a Tecnica C.A.S. PRO Tool.

Broušení skeletů – používá se v místech, kde není možné tvarovat skelet tepelně. Lze dosáhnout výsledku maximálně 2-3mm v závislosti na síle materiálu.

Vypékání vňitřních botiček - ve speciální peci vypékáme vnitřní botičky všech značek, které jsou k tomu určené. Vypékaním se přizpůsobuje především oblast okolo kotníku a u některých bot v oblasti nártu.

Superfeet vložky do bot – speciální vložkou jsme schopni přizpůsobit pozici nohy v botě v závislosti na síle vložky. Hlavní předností vložek superfeet je stabilizační segment, který poskytuje chodidlu oporu. Nedochází tak, vlivem zatížení, k deformaci chodidla, následným otlačeninám a bolestem. Prodáváme také zateplené vložky s izolací a odrazovou fólií, pro zvýšení tepelného komfortu.

Po zjištění přesného bodu, kde problém vzniká, jsme schopni toto místo upravit tak, aby lépe vyhovovalo tvaru Vaší nohy. Díky tomu zamezíme příčině vzniku bolesti z nepřiměřeného tlaku v tomto místě. Upravujeme boty starší i nové. Díky tvarování skeletů bot si nemusíte kupovat větší boty jen proto, aby Vás v místě Vašeho problému netlačily.

V případě nákupu lyžařských bot ve Wiki je tvarování bot ZDARMA!

Rezervace schůzky po domluvě na telefonu 602175100
 

 

 

Zkušenosti zákazníků

 

V botě mě tlačil kotník. Po vytlačení  je všecko ok a můžu si užívat celodenní lyžovačku.

Díky Petr D.

————————————————————————————————

Dobrý den,
omlouvám, že píšu až tak pozdě. Slíbil jsem vám zprávu, jak dopadla úprava (byl jsem u vás 24.1., myslím).  Povedlo se vám to perfektně, bota už netlačí. Takže moc děkuji.
S pozdravem  Jiří K.
————————————————————————————————

Dobry den,

Ja jsem ten, co jste mu tvarovali lyzarske boty 28.3. (sede Technicy) a porad mu to nesedelo. Nakonec se to ale povedlo, byli jsme na 4 denni lyzovacce v Alpach a a vydrzel jsem v nich cele 4 dny bez toho, ze bych mel potrebu si je sundat. Abych ale byl presny, citil jsem, ze kloub se dotyka boty, ale nedelalo to vetsi problemy. Mel jsem obavu, aby se to lyzovanim nezhorsovalo, coz se nastesti nestalo. Je fakt, ze ten kloub je o neco vetsi nez na prave noze. To zvetseni vsak pravdepodobne nastalo tim, ze me boty tlacily celou letosni sezonu a kazdou lyzovackou porad vic.

Dekuji za opravu a srdecne zdravim.

RNDr. Bohdan L.

————————————————————————————————

Dobrý den,
píšu Vám kvůli vytlačení bot. Je to paráda boty už vůbec netlačí. Moc děkuji.
S pozdravem  Michal O.
————————————————————————————————

Své zkušenosti nám prosím pište na email info@wiki.cz

Služba Cena
Úprava bot na míru - jeden problém 450 Kč
Úprava jednoho problému na počkání (pouze po tel. domluvě) 600 Kč
Konzultace (účtujeme ve výjimečných případech - 15 min) 100 Kč